Hakkımızda

Intenational Hair Medical, dünya çağında saç restorasyon cerrahisinde cerrahlara yardımcı olmak için Türkiye’nin önde gelen yüksek kaliteli saç ekimi ürünleri üreticisidir.

Intenational Hair Medical, kurulduğu günden bu yana, ürünlerinin olağanüstü kalitesi ile sektör profesyonellerinin güvenini kazanmış ve şu anda %60 pazar payı ile Türkiye’de sektörün önemli bir oyuncusudur.

İstanbul merkezli Intenational Hair Medical, şu anda 36 ülkeye ihracat yapıyor ve müşterileri ve ortakları için kaliteli destek sağlayabilecek uluslararası bir satış gücüne sahiptir.

Ürünlerimizin hassasiyetine ve kalitesine duyduğumuz saygıyla ünlüyüz. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar, mükemmel çelik ve üretim teknikleri bilgimiz, eşsiz kalite ve fiyatları garanti ederken hassasiyet ve yeniliği birleştiren enstrümanlar üretmemizi sağlar.

İnovasyon ve kalite, saç ekimi ürünlerinin araştırılması ve oluşturulmasında dahili Ar-Ge departmanımıza rehberlik eden değerlerdir.

Herkes ürün ve fiyat sağlar, ancak yalnızca birkaçı kalite ve danışmanlık uzmanlığı sağlar. Müşterilerimizi her zaman dinleyerek, saç ekimi tedavisini hasta ve cerrah için mümkün olduğunca verimli hale getirerek her şeklin optimize edildiği aletler sunuyoruz.